Jak vám můžeme pomoct?

Ve společnosti Rompa jsme specialisté na vstřikování plastů a tepelné tvarování.

Vstřikování plastů

Výroba těch nejkvalitnějších plastových dílů vstřikováním

Vstřikování plastů je odbornost, na kterou se zaměřujeme. Umíme toho však mnohem více. U nás v Rompě se všichni aktivně angažují a sdílí své nápady, jak např. vylepšit návrh produktu nebo logistiku. Vašemu produktu se věnujeme už od prvotního nápadu, po vývoj prototyp, montáž, přidání elektronických součástek, až po balení a distribuci. Když řekneme „kompletní servis“, tak opravdu myslíme „kompletní servis“!

Bohaté zkušenosti se všemi druhy termoplastů a technických plastů

Máme zkušenosti v oblasti termoplastů jako je PET, ABS, polyetylen, PC, polystyren a polypropylen nebo v oblasti plastových konstrukcí jako je Ultem, PSU, PPU a PEI. Díky našim dlouhodobým zkušenostem v oboru a díky našim inovativním řešením jsme si vybudovali skvělou reputaci. Přední společnosti v sektorech automobilového průmyslu, spotřební elektroniky a průmyslových aplikací nám důvěřují a svěřují nám zakázky, u kterých chtějí mít jistotu té nejvyšší kvality vstřikování.

Proč je Rompa tím nejlepším partnerem pro vstřikování plastů

•    Výjimečná kvalita podpořená příslušnými certifikáty ISO
•    Rychlý servis – přes 99 % dodávek dodáváme včas
•    Schopnost kreativně přispívat už k vašim prvním nápadům
•    Díky továrnám v Evropě, Asii a Americe to máme všude relativně blízko a udržujeme konkurenceschopné ceny
•    100% oddanost vašemu výrobku
•    Podpora dostupná 24 hodin denně
•    Hotové výrobky včetně přidaných elektronických součástek, montáže, dekorací a dodání

Vstřikování plastů

Jedna z našich výrobních hal

Naše technologie vstřikování a výrobní závody

V našem portfoliu naleznete širokou škálu technologií pro vstřikování plastů. Není nám cizí tenkostěnné vstřikování, vysoce přesné vstřikování, 2K vstřikování, zalisování plastů do plastu a vkládání etiket do výrobku. Máme k dispozici několik velkých výrobních závodů s vlastními vstřikovacími stroji, které mají uzavírací sílu od 25 do 4 800 tun. Díky našim čistým provozovnám můžeme také vyrábět produkty pro sektor zdravotnictví. Pro montáž elektroniky zase využíváme ESD prostory.

Vstřikování

Vstřikování v čistých provozovnách