Jak vám můžeme pomoct?

Ve společnosti Rompa jsme specialisté na vstřikování plastů a tepelné tvarování.


Výroba elektroniky pro plastové produkty

Výroba a montáž elektronických součástek

Spolehlivě vám dodáme hotové výrobky včetně všech vestavěných elektronických součástek. Postaráme se o návrh, vývoj, výrobu, montáž i přidání plošných spojů. Staneme se tak vaším jediným dodavatelem pro celý proces, což je velká výhoda. Díky jednomu kontaktnímu místu vám zaručíme optimální spolupráci během celého projektu.

Máme odborné znalosti o široké škále elektronických výrobků

Plastové výrobky můžeme pro vás doplnit elektronickými součástkami. Příkladem mohou být moderní inovativní holicí systémy nebo požární hlásiče pro spotřebitelský trh, případně průmyslové aplikace jako třeba kouřové požární hlásiče. Pro sektor zdravotnictví pak např. dodáváme výrobky pomáhající předejít syndromu spánkové apnoe. Samozřejmě toho v našem portfoliu máme daleko víc. Sdělte nám svá přání a my vám navrhneme řešení na míru přímo pro vás.

Pečlivá výroba desek plošných spojů

Na našich vlastních SMT linkách vyrábíme desky s plošnými spoji. Linky jsou vybaveny pokročilými SMD systémy, různými kontrolními zařízeními a testovacími systémy. Montáž součástek v hotový výrobek probíhá v samostatném prostoru, kde udržujeme antistatické výrobní podmínky. Tím zaručujeme nejvyšší možnou přesnost a ochranu.