6 kroků vývoje plastových produktů

Posouzení nápadů

Naše vývojové a výrobní oddělení společně s obchodním a technickým týmem posoudí vaše specifické požadavky, přání a otázky. Zároveň rozptýlí veškeré obavy, které byste zpočátku mohli mít.

Číst dále

KROK 1

Vypracování specifikace návrhu

Hodnocení z kroku 1 využijeme při sestavování všech technických specifikací výrobku. To vede k podrobnému popisu všech požadavků, které výrobek musí splňovat, a které budou zohledněny v jeho designu, ve vestavěné elektronice, použitelnosti nebo v definici právních a environmentálních požadavků.

Číst dále

KROK 2

Vytvoření prototypu

Na základě návrhu, na kterém jsme se shodli, vyvineme prototyp. Tento krok zahrnuje vytvoření návrhu formy, její testování, vyhodnocování a případné úpravy. K tomu využíváme simulací v programu Moldflow, simulace FEM a další pokročilé nástroje. Díky našim zkušenostem a know-how v oblasti designu a simulací jsme schopni vše zvládnout pomocí několika pokusů. Často se stává, že nám stačí pouze jeden pokus. Vytvoření prototypu je nezbytná podmínka pro realizaci kroku 4.

Číst dále

KROK 3

Masová výroba

Po schválení prototypu můžeme zahájit sériovou výrobu. Naší velkou výhodou je, že výrobu můžeme realizovat na třech nejprůmyslovějších kontinentech. Vždy ji podporuje zkušený projektový tým inženýrů a operátorů. Náš tým je zodpovědný za celou výrobu a kontrolu výrobního procesu, abychom zajistili požadované standardy kvality. V této fázi také do finálního výrobku osazujeme elektronické komponenty a přidáváme povrchovou dekoraci.

Číst dále

KROK 4

Montáž

Vyrobené plastové díly v případě potřeby kompletujeme do montážních sestav, což zahrnuje i přidání kovových a elektronických součástí. Vzniklé polotovary nebo hotové výrobky vám zabalíme přesně dle vašich specifikací. Na vaše přání vám tedy můžeme zajistit veškeré činnosti výrobní logistiky.

Číst dále

KROK 5

Distribuce

Také se zajištěním mezinárodních dodávek a přepravy produktů máme dlouholeté zkušenosti. Můžete si být jistí, že výrobky se dostanou na vámi požadované místo, ať už je to váš sklad, nebo místo prodeje. Poskytujeme rovněž i logistickou podporu. Mimo jiné využíváme metody jako je VMI a konsignační sklady.

Číst dále

KROK 6

Naše možnosti jsou neomezené. Chcete se o nich dozvědět více?

Pokud máte zájem o kompletní a prvotřídní řešení, obraťte se na nás. Naši specialisté vám rádi poradí s jednotlivými částmi výrobního procesu, jako je vstřikování, elektrotechnika či montáž. Všichni v Rompě máme kreativní a otevřenou mysl. S vaším zadáním vám rádi pomůžeme a na základě našich dlouholetých odborných znalostí vám ochotně poradíme ve všech otázkách, které souvisí s plasty.

Kontaktujte nás