Jak vám můžeme pomoct?

Ve společnosti Rompa jsme specialisté na vstřikování plastů a tepelné tvarování.

Proč Rompa?

  • Vytváříme jedinečné produkty
  • Vývoj, výroba a montáž elektronických součástek probíhá přímo v našich závodech
  • SMT linka a ESD místnost
  • Original design manufacturing (ODM)
  • Hotové výrobky
  • Zajistíme vám montáž na polotovary či hotové výrobky
  • Jsme experti na vstřikování plastů a tepelné tvarování
  • Globální přítomnost: Jsme doma v Evropě, Asii a v Americe

Naše komplexní řešení

Váš produkt, jeden partner. Rompa vyvíjí a vyrábí inovativní plastové díly, součástky nebo hotové plastové výrobky určené k okamžitému využití.

 

Naše produkty mají široké spektrum využití

Naše hotové výrobky můžete nalézt opravdu kdekoliv, od továren po kancelářské prostředí, a dokonce i ve vaší koupelně. Nabízíme nejen vhodné řešení a odborné znalosti, ale i širokou škálu technologií služeb, díky kterým dodáváme naše produkty do různých segmentů trhu, včetně elektroniky a obalových materiálů. Máme k dispozici např. 3D tiskárny, čisté prostory, SMT linky a ESD místnost. Vše je strategicky zastřešeno mnoha výrobními místy na třech kontinentech světa, které nám umožnují garantovat flexibilitu a rychlé celosvětové dodání.

Stojan s tlačítkem

Je čas na výměnu vašich holících břitů? S tímto chytrým stojánkem si můžete objednat nové břity stisknutím jediného tlačítka. Rompa je ODM partnerem od designu po realizaci a dodání.

Detektor kouře

Každý rok Rompa vyrobí milióny detektorů kouře pro společnost Johnson Controls. V našem výrobním procesu kombinujeme několik technik včetně vstřikování, montáže a tepelného tvarování.

Čistící a nabíjecí stojany

Vyvíjíme, vstřikujeme a sestavujeme spolehlivé a elegantní čistící a nabíjecí stanice pro holicí strojky. Tyto stanice dodáváme samotným lídrům na trhu v oblasti body care.

Značkovací pistole

Značkovací pistole vyvíjíme a vyrábíme v Rompě pro firmu Avery Dennison. Každoročně připevní více než milion cenovek a visaček na oblečení.

Dávkovač na ručníky

Ve spolupráci s firmou Vendor vyrábíme pro široké spektrum trhů mnoho různých druhů dávkovačů na ručníky – buď s elektronikou, nebo bez ní. Při výrobě dbáme na podmínky a všechny požadavky klienta.

Distribuční stanice

Pro společnost CommScope vyrábí Rompa speciální stanice pro distribuci kabelů ze skleněných vláken. Tyto stanice obsahují kromě jiného i celou řadu plastových a kovových součástí.