Kdo jsme

Jsme specialisté na plasty, našim zákazníkům z různých segmentů dodáváme plastové výrobky s vestavěnými elektronickými součástkami nebo třeba obaly z plastů. Jsme tradiční firma působící na 3 kontinentech se sídlem v západní Evropě, která sbírá zkušenosti již od roku 1881. Naši specialisté jsou maximálně kreativní, a také přímočaří. Skloubením vašich požadavků s našimi hodnotami a standardy kvality můžeme společně vytvořit mimořádné produkty.

Jak vám můžeme pomoct?

Ve společnosti Rompa jsme specialisté na vstřikování plastů a tepelné tvarování.

Patrick Gerard
Výkonný ředitel
Jesse Plasman
Ředitel pro Asii
Martijn Jansen
Obchodní ředitel
Bernard van Driel
Finanční ředitel

Proč Rompa?

  • Vývoj, výroba a montáž elektronických součástek probíhá přímo v našich závodech
  • Máme k dispozici SMT linky a ESD místnost
  • Original design manufacturing (ODM)
  • Hotové výrobky
  • Zajistíme vám montáž na polotovary či hotové výrobky
  • Jsme experti na vstřikování plastů a tepelné tvarování
  • Globální přítomnost: Jsme doma v Evropě, Asii a v Americe

Náš příslib

Navrhujemevyvíjíme a vyrábíme plastové výrobky. Tím naše služby ale nekončí. Rádi se vám postaráme také o povrchovou úpravuvýrobu elektronických součástekmontáž, a pokud chcete, tak i o přepravu. Spolupráce s námi vám zajistí plynulý proces výroby od začátku až do konce, přičemž se zaměřujeme na úsporu nákladů a celkovou efektivitu. To vám dokážeme zajistit díky našim kvalifikovaným zaměstnancům. Naši zákazníci oceňují zejména hluboké odborné znalosti, kreativitu i transparentní a proaktivní systém komunikace.

Čeho chceme dosáhnout

Pomáháme společnostem dosáhnout úspěchu tím, že jim dodáváme prvotřídní plastové výrobky. Je pro nás důležité nabízet našim zákazníkům řešení na míru a vytvářet s nimi trvalé vztahy. Naše firma se neustále rozvíjí, vždy se snažíme předčit veškerá očekávání našich zákazníků. Tomu podřizujeme vše, je to náš cíl, naše mise. Už při vývoji nového produktu zohledníme naše zkušenosti a společně váš návrh posuneme dál. Zákazníci oceňují naši vynikající úroveň služeb a osobní přístup.

Je příjemné s námi pracovat!