Cookies Tento web používá cookies k optimálnímu provozu a reagování na informační potřeby návštěvníků. Používáním našich webových stránek souhlasíte s umístěním souborů cookie. Čtěte vice v sekci soukromí a cookie prohlášení.
Výborný sportovní výkon Rompa týmu na závodě aTilburg Ten Miles

Skvělý výsledek Rompa týmu na tilburgském běžeckém závodě

14 Září 2018

Zůstat fit a zdráv; to je nekonečné téma rozhovorů při našich obědových přestávkách v sídle naší společnosti v Tilburgu. Nestačí nám o tom ale pouze mluvit. Rozhodli jsme se tudíž jednat a vyrazili jsme do akce. Osm našich kolegů vytvořilo tým a registrovalo se na běžecký závod CZ Tilburg Ten Miles, který se konal v neděli 2. září. Jak jsme si vedli? Čtěte dále!

V našem týmu je mnoho sportovních nadšenců, dá se říct až fanatiků. Které sporty jsou u nás v kurzu? Squash, kickbox, vodní pólo, jízda na silničním nebo horském kole, plachtění, fotbal a samozřejmě také běhání. Mnozí kolegové obouvají běžecké boty minimálně jednou týdně. Máme tu řadu zkušených (půl) maratonských běžců a ve svém středu dokonce i jednoho triatlonistu. Je tedy jasné, proč jsme se rozhodli zúčastnit se závodu CZ Tilburg Ten Miles, což je sportovní a zábavná událost, která se koná v našem městě.


Zástupci ve třech kategoriích

Tento běžecký svátek má různé kategorie zahrnující 5km běh městem, 10km běh a desetimílový běh (16,1 km). Naši kolegové z centrály nás reprezentovali ve všech třech kategoriích. Martijn Jansen, Paul van der Linden, Tim Franssen and Peter Dielissen bojovali na 5km trati. Ramses Schaffer and Robbin de Man si střihli 10km trať a Jesse Plasman a Léon Brands běželi v nejdelší, 10mílové kategorii.

Běžecký tým Rompa NL

Soupeření

Zúčastnit se je samozřejmě mnohem důležitější, než zvítězit. Jsme tedy nesmírně hrdí, že každý člen běžeckého týmu Rompa se dostal za cílovou pásku. Je ale jasné, že mezi běžci panuje zdravá dávka rivality. Všichni měli zájem zaběhnout nejlepší čas ve své kategorii.
Nejrychlejší běžci z našeho týmu:

  • 5 kilometrů: Peter, 23:34
  • 10 kilometrů: Ramses, 53:27
  • 10 mil: Léon, 1:11:49

 

Poběžíte s námi příští rok?

Tuto sportovní výzvu jsme si velmi užili. Náš tým si na podobné události vytvořil velký apetit. A kdo ví, může se z toho u nás stát každoroční tradice. Připojíte se k nám příští rok i vy? Pokud nejste zaměstnanci naší společnosti, můžete se podívat na některou z našich nabídek práce. Věříme, že vás zaujmou.

 

Poznejte náš tým

Kontaktujte nás