7 důvodů, proč zvolit Rompa Group

22Srpen 2018

Chcete-li vyvinout a vyrobit kompletní plastový výrobek, určitě neprohloupíte, pokud oslovíte Rompa Group. U nás máme dlouholeté zkušenosti s vývojem, výrobou a montáží plastových výrobků s vestavěnou elektronikou nebo bez ní pro různé společnosti, které jsou lídry na trhu. Také disponujeme veškerými odbornými znalostmi na to, abychom váš projekt úspěšně zrealizovali. Jaké jsou další důvody, proč byste se měli rozhodnout právě pro Rompu? S radostí vám je sdělíme níže.

1. Spolupráce s partnerem, který nabízí kompletní služby

Hledáte jediného partnera, který s vámi rád prodiskutuje vaše nápady na tvorbu dokončených plastových výrobků s vestavěnou elektronikou či bez ní a podpoří vás v realizaci tohoto projektu? Takovým partnerem pro vás může být právě Rompa. Od návrhu a montáže elektroniky a plastů až po dodávku konečného produktu; jsme s vámi na každém kroku této cesty.

 

2. Vertikální integrace

U nás v Rompě vám zajistíme všechny nezbytné činnosti, které pro svůj plastový výrobek budete potřebovat. Design a technologievstřikování plastůmontáželektronikabalení, dekorace či přeprava. Zapomenout nesmíme ani na využití inovativních řešení pro spojení z oblasti Internetu věcí. Využíváme všechny technologie, které pro svůj výrobek budete potřebovat.

 

3. Opravdové partnerství

Jako náš zákazník jste pro nás na prvním místě, takže můžete očekávat naši veškerou pozornost a péči. Investujeme do dlouhodobé spolupráce a rádi pracujeme v souladu s vaší organizací. Stručně řečeno: Rompa je partner, na kterého se můžete spolehnout nyní i v budoucnu.

 

4. Plastový výrobek, který splňuje vaše přání i požadavky

Takto u nás pracujeme: Poskytujeme proaktivní podporu, přemýšlíme dopředu a neustále optimalizujeme váš produkt. Zajišťujeme, že plastové výrobky budou splňovat všechna vaše konkrétní přání a požadavky. Mimo jiné máme dlouhodobé zkušenosti s přidáváním desek s plošnými spoji do plastových výrobků.

 

5. Oddanost od začátku návrhového procesu

Nejlepších výsledků dosahujeme, pokud se od samého začátku návrhového procesu podílíme na vývoji produktu. To nám umožňuje mít přehled o průběhu celého procesu a poskytovat cenné rady, zejména o proveditelnosti výrobku už v počáteční fázi. Tímto způsobem můžeme dostat váš produkt s vestavěnou elektronikou či bez ní na trh mnohem dříve.

6. Flexibilní a celosvětový dodavatelský řetězec

V Rompě se můžeme pyšnit flexibilním dodavatelským řetězcem. Máme totiž k dispozici výrobní pobočky na různých kontinentech. Mezi ně patří třeba závod v High Tech zóně v čínském Jiangmen. Tento region je součástí tzv. Greater Bay a neustále se rozvíjí. Také v Evropě a Severní Americe stojí několik našich poboček. Tím, že poskytujeme lokalizovanou výrobní variantu, udržujeme přepravní náklady na minimu.

 

7. Je příjemné s námi pracovat

Podnikat v jakémkoliv oboru je samo o sobě složité. Není na škodu si to tedy udělat co nejpříjemnější. Tímto naším mottem se řídíme nejen u vás, jako našich zákazníků, ale i u našich zaměstnanců. V Rompě se snažíme být místem, kde je příjemné pracovat, i dodavatelem, se kterým je příjemné spolupracovat. Proto si myslíme, že je důležité, aby vztah s vámi, naším zákazníkem, byl osobní. Rádi vás zapojíme do všech našich aktivit. S radostí vás pozveme přímo k nám. Můžete se podívat na konkrétní výrobní místa a prodiskutovat s námi pokrok na vašem projektu. A když už budete u nás, vezmeme vás na prohlídku celého města, ve kterém se váš výrobek vyrábí a představíme vám místní kulturu a zvyky.