4 výhody spolupráce s certifikovanou společností

25 Červenec 2018

Rompa vlastní všechny důležité certifikáty. Každá naše pobočka je certifikována podle norem ISO 9001 a ISO 14001. Pobočka Shunxing v Číně navíc splňuje normu ISO 13485 pro výrobu zdravotnických prostředků. Nedávno také pobočky u nás ve Vyškově, v Číně, na Slovensku a v Nizozemsku získaly nejnovější automotive certifikaci IATF 16949. Jaké z toho plynou výhody pro naše zákazníky? Manažer kvality, Tony Xiao, uvádí ty čtyři nejdůležitější.

1. Máte záruku, že pracujeme dle mezinárodních norem

Pokud spolupracujete s Rompou, společností, která je certifikovaná podle normy ISO 9001, pak si můžete být jistí, že všechny naše činnosti probíhají v souladu s mezinárodními standardy kvality. Zvláště přísné požadavky platí na procesy, které souvisejí s automobilovými zdravotnickými produkty, např. v oblasti sledovatelnosti a hygieny. Normy IATF 16949 a ISO 13485 ukazují, že Rompa tyto požadavky splňuje. Třeba v Rompa Shunxing je čistá místnost, která je pro výrobu zdravotnických potřeb povinná. Norma ISO 14001 je důkazem, že náš systém environmentálního managementu splňuje mezinárodní požadavky i místní legislativu týkající se životního prostředí.

2. Spolupracujete se stabilní organizací

Pokud s námi navážete dlouhodobé partnerství, je dobré vědět, že také naše procesy kvality jsou dobře nastaveny. A také, že vámi požadovanou kvalitu můžeme dodávat kontinuálně. Kromě toho jsme získali nejvyšší kreditový rating od specializované agentury Dun & Bradstreet. Je tedy vidět, že máme zajištěnou finanční stabilitu. Naše certifikace i tento rating ukazují, že jsme velmi spolehlivými partnery pro naše zákazníky. A to platí nyní a bude platit i v budoucnosti.

3. Váš dodavatel je pravidelně auditován 

V Rompě jsme náležitě hrdí na veškeré certifikace, které nám byly přiděleny. Ale to neznamená, že bychom tuto skutečnost brali na lehkou váhu. Naše oddělení řízení kvality zajišťuje, že naše procesy kvality jsou pořád dodržovány, abychom neustále splňovali všechny standardy a že naše certifikace jsou vždy včas obnoveny. To znamená, že u nás na pravidelné bázi probíhají audity externích firem. Kromě toho se každoročně provádí interní audit pod dohledem externí firmy, která se na tyto audity specializuje. To je pro naše zákazníky dostatečná záruka.

 

4. Při provádění vašich auditů šetříte čas a náklady

Samozřejmě chápeme, že chcete vědět, zda můžeme vyrábět a také dodávat podle vašich firemních standardů. Proto rádi spolupracujeme na specifických klientských auditech. A tím, že máme všechny důležité certifikace, šetříte u nás při auditech čas a peníze, ať už je provádíte sami, nebo je zadáte externí firmě.