Nástrojář

Jsme výrobní společnost se sídlem ve Vyškově. Naše výrobky můžete ale najít po celém světě. Vyrábíme plastové součástky pro spoustu firem z různých odvětví, a protože jsme ve formě a máme stále mnoho zakázek, hledáme kolegu či kolegyni na pozici Nástrojář.

Afbeelding: DSC_0682

Co budete dělat

  • oprava a údržba forem pro vstřikovací lisy
  • práce s technickou dokumentací a ručními měřidly
  • práce na strojích v nástrojárně

Co byste měli umět a znát

  • vyučení v oboru nástrojař případně obdobného technického směru (obráběč kovů, soustružník, zámečník ) popř. praxi ve stejném oboru
  • praxe na pozici nástrojař v plastikářském průmyslu výhodou
  • znalost práce na rovinné magnetické brusce, brusce na kulato a soustruhu výhodou
  • zkušenost s údržbou a opravou vstřikovacích forem
  • manuální zručnost, pracovitost, zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost a důslednost
  • ochota k práci na směny, případně ochota držet pracovní pohotovost

Nabízíme Vám

  • zajímavou práci v perspektivní, rostoucí společnosti s mezinárodním zázemím
  • práci na plný úvazek
  • odborný a osobní rozvoj
  • dobré platové ohodnocení
  • profesní školení
  • stravenky v zákonné výši
  • příplatek za práci v noci ve výši 15 %
  • příplatek za práci o víkendu ve výši 25 %
  • dovolená navíc
  • příspěvek na penzijní připojištění ve výši 3 % z hrubé mzdy
  • zvýhodněné tarify s operátorem Vodafone po zkušební době
  • firemní akce

Nástup je možný ihned.

Zaujala Vás tato nabídka? Odpovězte nám, prosím, vyplněním formuláře a posláním svého životopisu:

Reagujte na tuto nabídku

Ptejte se nás

Pokud máte dotazy ohledně této pozice, pošlete nám prosím mail na hana.jancikova@rompa.cz.

Nástrojař

Společnost Rompa CZ s. r. o., součást dynamicky rostoucí mezinárodní skupiny Rompa Group, jejímž programem je výroba plastových komponent, nabízí příležitost připojit se k našemu úspěšnému týmu jako:

Afbeelding: positieve vooruitzichten rompa group

Nástrojař

Požadujeme:

  • vyučení v oboru nástrojař případně obdobného technického směru (obráběč kovů, soustružník, zámečník ) popř. praxi ve stejném oboru
  • praxe na pozici nástrojař v plastikářském průmyslu výhodou
  • zkušenost s údržbou a opravou vstřikovacích forem
  • ochota k práci na směny, případně ochota držet pracovní pohotovost

Náplň práce:

  • práce s technickou dokumentací a ručními měřidly

Nabízíme:

  • zajímavou práci v perspektivní, rostoucí společnosti s mezinárodním zázemím
  • příplatek za práci v noci ve výši 15%
  • příplatek za práci o víkendu ve výši 25%
  • příspěvek na penzijní připojištění ve výši 3% z hrubé mzdy
  • nástup možný ihned

V případě Vašeho zájmu, prosíme o zaslání životopisu - Hana Jančíková , HR Specialist, email: hana.jancikova@rompa.cz